NOAK Luleå

KVALITET, KUNSKAP, SERVICE OCH GARANTI

Noak Luleå

Ålgatan 6, 973 34 Luleå

Tel: 0920-20 07 95
info.lulea@noak.se

Kontaktpersoner Luleå

Ingemar Blombäck
Platschef Luleå
0920-45 07 74 / 070-299 82 27
ingemar.blomback@noak.se

Jonas Heikki
Arbetsledare golv & plattsättning
0920-45 07 72 / 070-524 92 61
jonas.heikki@noak.se

Alen Dedic
Arbetsledare Noak Luleå
073-622 31 45
alen.dedic@noak.se

Alf Holm
Arbetsledare Luleå
070-336 97 77
alf.holm@noak.se

Administrativ personal Luleå

Markus Johansson
VD
0920-45 07 75 / 070-577 07 54
markus.johansson@noak.se

Linda Niva
Ekonomiansvarig
0920-45 07 76 / 070-312 83 07
linda.niva@noak.se

Patrik Stadig
Projektchef
0911-170 36 / 070-622 85 04
patrik.stadig@noak.se

Tobias Risberg
Platschef Piteå och Kalkyl
0911-48 05 52 / 070-299 12 90
tobias.risberg@noak.se

Christina Karlsson
Personaladministratör
0911-48 05 53 / 073-422 24 01
christina.karlsson@noak.se

Brita Flodkvist
Ekonomiassistent
brita.flodkvist@noak.se

LEVERANTÖRER